• Announcements

• keethus

Info   07/26/2017

Forums tika pārvietots uz jaunu host, atvainojamies par nespēju pieslēgties forumam.
Sign in to follow this  
Followers 0
Everest2

Ryder Werancy[LSPD] seržants

4 posts in this topic

Posted (edited)

Los_santos_wallpaper.PNG.a77bce5ad4a1eff

Anketa

-Personālā Informācija -

Pilnais vārds: Ryder  Werancy
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 01.01.89-*****
Dzimšanas vieta: Los Santos Slimnīca
Pilsonība: Amerikānietis
Dzīvesvieta: Glen Park St#2
Štats: Los Santos Štats (Jefferson)
Tālrunis:
877001

Izlītība: Los Santos Bērnudārzs ''Valodzīty''. Los Santos Sākumskola''Unity''.Los Santos Pamatskola ''Los Santos Elementary School''.Los Santos 'Vodusskola''Unity2'''. Las Venturas armija.

Kāpēc Jūs Vēlaties ķlūt par Los Santos Policijas Departimenta virsnieku? (Minimums 100 vārdu):Sen atpakaļ mans vectēvs kurš bijis dienejis armijā un kā arī man tēvu nebija mani uzaudzinājā vectēvs un iemācija aizsargāties,šaut ar ieročiem un citiem ieročiem kā arī aizsūtija dienēt armijā un kad atgriezos no armijas domāju aizbraukt mājas pie sava mīļā vectēva bet kad aizbraucu viņa nebija un tur priekšā stāvēja mana māte un skrēja virsū priecīga un tā,un kad prasiju kur vectēvs viņa sacīja''Viņu nogalināja gangsteri apšaudes laikā'',es biju šokā un no skumjām aizgāju pie viņa kapa un raudāju,pēc tam man iešāvās lieliksa ideja lai iestātos šajā policijas departimenta lai aizstāvētu sava vectēva godu un cieņu un arestēt tos gangsterus,Paldies tas viss.

-Zvērests-

Es, Ryder's Werancy's , Los Santos topošais Kadets, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Seržanta pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprinu, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

Iesūtīšanas Datums:01.08.2017
Paraksts: Ryder.W

OOC Information

Vārds:Aleksis
Vecums:15
In-Game UCP vārds:Everest
Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?:Jā protams un esu daudzas reizes vadījis PD
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):Nav tukš history(F12 NEGRIBU TAISĪT UN TIKKO SĀKU  ŠO KOMŪNU SPĒLĒT)

Edited by Everest2

Apskatoties jūsu pieteikumu esat nolēmusi jūsu pieteikumu Noraidīt!

((Jo pieteikšanāš status ir slēgts))

Los_santos_wallpaper.PNG.a77bce5ad4a1eff

~~ Lai kalpotu un aizsargātu ~~

Jūs tiekat pieņemts , nāksies pacensties lai kļūtu par Serzhantu jo viss sākas no Kadeta

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0