• Announcements

• keethus

Info   07/26/2017

Forums tika pārvietots uz jaunu host, atvainojamies par nespēju pieslēgties forumam.
Sign in to follow this  
Followers 0
Johan Tune

LSUD Johan Tune

2 posts in this topic

5987154bf1bc6_lejupielde.jpg.afd70e8c5ee8d3e1f73df35794550e8c.jpg

1.Personīgā informācija.

1. Vārds- Johan 
  2. Uzvārds- Tune
  3. Vecums- 20
  4. Dzīves vieta- Lossantos east
  5. Tālruņa nummurs- 621637

2.Personas izglītība.

1. Jūsu izglītība {Vieta kur macījāties gadu sākums un beigas) 1999gada saku macities LosSantos bernu darza. 2002 gada saku macities Lasventuras 3 vidusskola lidz 12 klasei kura piemreiizes izmacijos par ugunsdzeseju.
  2. Papildus prasmes (Ja tās ir) ne nav tik esmu macijies, bet ar laiku iemacisos

3.Vakances informācija.

1. Vakance, uz kuru vēlaties pretendēt- uz prieksnieka vietnieku
  2. Kas pēc jūsu domām jādara izvēlētajā vakancē?- japalidz citiem darbiniekiem un prieksniekam
  3. Apraksts savā darba dienā, šajā  vakancē (40-100vārdi)  esmu pieradis pie darba slodzdes , man loti patik but par ugundzeseju  patik palidzet cilvekiem kas ir briesmas, un dzivniekiem ka piemeram kakis uzrapies koka vai ko tamlidzigu

4.Apliecību pārbaude.

1. Vai jums ir San Andreas štata derīga ''B'' (Autovadītāja) braukšanas atļauja? ja ir
  2. Vai ir papildus apliecības? [Nosaukt kāda/s.] nav neviena citas apliecibas

5.Motivācijas Vēstule

1. Motivācijas vēstule, Kāpēc mums būtu jāpieņem tieši tevi darbā LSUD? [30-100vārdi] esmu loti komunikabls labi saprotos ar cilvekiem varu visiem palidzet kam vajag,  tapec domaju ka jums mani japienem ar laiku jus mani iepazisiet un pasi sapratisiet ka esmu loti godigs un labs cilveks.

6.Apstiprinājums

1. Es Apstiprinu, un apsolos pildīt LSUD Kārtības noteikumus! Es apsoliu ka palidzesu un pildisu LSUD pienakumus

7.Paraksts

1.Paraksts: J Tune

2.Paraksta Šifrējums: Johan Tune

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0