• Announcements

• keethus

Info   07/26/2017

Forums tika pārvietots uz jaunu host, atvainojamies par nespēju pieslēgties forumam.
Sign in to follow this  
Followers 0
LakyS

Deny

2 posts in this topic

Vārds: Deny
Uzvārds: Bakchi
Personas Kods: 310587-31054
Tālruņa Numurs: 600923
Faktiskā dzīves vieta: Los Santos
Juridiskā adrese: nav
Vecums: 25
Rase: Vīrietis
Tautība: Anglis
Dokumentu Pārbaude:

Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta autovadītāja apliecība?: Jā
Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta Pilota licence: Nē
Vai Jums ir vēl kādas Los Santos Štata izsniegtas licences?: Nē
Izvēlētā Vakance:

Kāda ir Jūsu izvēlētā vakance?: Kadets
Vai Jums ir pieredze šajā darbā?: Protams!
Motivācijas dati:

Uzrakstiet nelielu motivācijas vēstuli ((50-100 Vārdi)): Mani Sauc Deny Bakchi es agrāk Biju Las Ventura Pabeidzis skolu, devos uz  Policijas akadēmiju, pabeidzu to pēc 3 Gadiem un devos pie tēva strādāt par detektīvu, Visi teica kad esmu Labākais tēva darbinieks Kuru jeb kad ir redzējuši, pēc kādiem 4 gadiem biju Tēta Vietnieks, Tētis bija Priekšnieks, un Nomira pēc 1 gada kad biju vietnieks. Tad  Visi nolēma lai es Dodos par Priekšnieku, un Vadiju visu Las Venturas Policijas Departamentu Jeb LVPD. kad man bij 29 gadi es pateicu savam Kadetam ar vārdu Tylor Lamar Kad tiek uz Priekšnieku, jo es pārvācos pie sievas uz Los Santos, Tad mēs aprecējāmies Kļuvām par ģimeni ar 1 zēnu pašlaik viņam ir 2 gadiņi, Sieva visu laiku pieskata un viņa man atgādināja lai Dodos strādāt un es pieteicos par Preču piegādātāju. Pēc kādiem 2 gadiem es pārtraucu strādāt Par preču piegādātāju Jo Sapelnijos 3 tūkstošus, un dēlam palika 4 Gadiņi, sāka Doties bērnu dārzā!
Paskaidrojiet kādēļ mums būtu jāpieņem tieši Jūs darbā iekš Los Santos Glābšanas Dienesta: Es Cristian Lamar Voices Zvēru kad es palīdzēšu iedzīvotājam Katrā gadījumā, Pakaļdzīšanas Gadīgumā, Avārijas Gadījumā, Pazuduša bērna gadījumā, Apzagšanas laikā, došos palīdzēt!
OOC Informācija

Vārds: Vladislavs
Vecums: 16 Gadi
Vai Jums ir un spēsiet lietot TS3?: Jā
Novērtē savas braukšanas prasmes ((10 Baļļu skalā)): 9
Cik labi tu pārzini Los Santos ((10 Baļļu skalā)): 10

Los_santos_wallpaper.PNG.a77bce5ad4a1eff

Anketa

Labdien  , es prieku varu pavēstīt, ka esat apstiprināts darba amatā.

48 stundu laikā mēs ,sazināsimies ar jums pa norādīto telefona numuru.

((Vai ari raksti Report adminstrācijai))

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0